#1 2012-05-27 08:01:07

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

Przeze mnie

Niedoceniani:
- Besse Cooper (Myślałem, że umrze krótko po swoich 114. urodzinach, tymczasem ona zbliża się do 116)
- Dina Manfredini (Jej zdjęcie i film ze 114. urodzin nie napawały optymizmem, a jednak w dniu 115. urodzin okazała się być w bardzo dobrym kształcie)
- Kame Nakamura
- Marie Therese-Bardet
- Józef Kowalski (myślałem, że nie dożyje 111 lat)

Przeceniani:
- Marie Diaz
- Avice Clarke


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#2 2012-05-27 09:06:39

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

O Marii Diaz nie można powiedzieć, że była niedoceniana albo przeceniana, bo wiemy co było przyczyną śmierci.

Ja nie doceniłem:

Besse Cooper (wg mnie miała umrzeć w marcu zeszłego roku)
Kame Nakamurę
Dinę Manfredini ( nie wskazywałem konkretnego wieku jakiego dożyje, ale byłem pewien , że nie dożyje 115.
Józefa Kowalskiego ( uważałem, że 110 i to max)
Chiyonio Hasegawa ( Ta początkowo nie doceniłem, a jak skończyła 115 lat to już przeceniłem.)
Leile Denmark

Przecenieni

Venere Pizzinato Papo
Delma Kollar
Marcelle Narbonne


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#3 2012-05-27 09:13:24

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

Do przecenionych dodam jeszcze Waltera Breuninga. Myślałem, że dożyje 115 lat i będzie walczył z Mortensenem, podobnie Venere Pizzinato-Papo.

Do niedocenionych:
- Chiyono Hasegawa (myślałem, że umrze w wieku 114 lat)
- Delma Kollar (myślałem, że umrze w wieku 113 lat)
- Leila Denmark (po raz pierwszy usłyszałem o niej kiedy miała 111 lat. Wtedy nigdy bym nie przypuszczał, że dożyje aż 114 lat i 60 dni)


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#4 2012-05-27 10:46:46

rudi57

Gość

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

Przeceniłem:
Leila Denmark (Myślałem że ten skrajny wyjątek przeżyje Besse Cooper (i to nie tylko tym że później umrze, ale też pod tym względem że osiągnie bardziej zaawansowany wiek), a tu jednak skończyła mimo dobrego wyglądu jak na ten wiek)
Nie doceniłem:
Besse Cooper (odkąd zacząłem się interesować na stałe superstulatkami to myślałem że nie pokona Margaret Skeete, a później Christiana Mortensena, a tu dała radę obydwóm
Kame Nakamura (odkąd zmarła Leila Denmark no to myślałem że ona kilka dni później, a tu jednak myliłem się
Marie-Therese Bardet (odkąd weszła do addendum myślałem że ona nigdy nie wejdzie na listę stu najstarszych ludzi w historii i tu też się myliłem

 

#5 2012-05-27 12:04:32

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

Ja jeszcze dodam do przecenianych Florence Green, bo dawałem jej jakieś 112-113, a nie dożyła nawet 111.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#6 2012-05-27 16:34:05

 Karakurt

Dorosły

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 918
Wiek: 28

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

Ja nie doceniłem:
Besse Cooper (myślałem że nie przeżyje zimy i wczesnych miesięcy wiosennych a ona nadal żyje i ciągle mnie zaskakuje)
Kame Nakamura (jeżeli żyje bo to różnie bywa z Japońskimi superstulatkami to jest to dla mnie zaskoczeniem)
Beryl Kapaun (wkrótce będzie obchodziła 113 urodziny, nigdy nie pomyślałbym że tyle dożyje po obejrzeniu filmiku z jej 112 urodzin)
Ethel Lang (dzisiaj obchodzi 112 urodziny, czy ktoś z was wogóle pomyślał że tyle dożyje po obejrzeniu jej zdjęcia z 111 urodzin?)
Madeleine Mieze (gdy ją pierwszy raz zobaczyłem pomyślałem że jest po prostu słabą superstulatką, ostatnio jednak zweryfikowałem swój pogląd na temat jej osoby i myślę że ma pewien potencjał)
Z dawnych superstulatków:
Chiyono Hasegawa (myślałem że umrze przed Venere w wieku 114 lat i 200 dni około a Venere osiągnie 115 lat, okazało się odwrotnie)
Leila Denmark (nigdy nie byłem szczególnym optymistą jeżeli chodzi o jej osobę, nie myślałem że wejdzie do 100 najstarszych osób na świecie a jednak)
Eugenie Blanchard (przeżyła wielu silniejszych od siebie superstulatków i została najstarszą osobą na świecie, myślałem że będzie WOP króciutko jak Emma Tillman a piastowała ten tytuł od maja do listopada dochodząc na 3 miejsce wśród najstarszych osób z Francji)
Inne osoby które nie doceniłem to Eunice Sanborn, Neva Morris, Józef Kowalski, Mitsue Nagasaki)
Przeceniłem:
Venere Pizzinato Papo, Tomoji Tanabe (chociaż co do jego osoby nie byłem takim hurraoptymistą jak niektórzy z The 110 club twierdzący że to męska Calment ale myślałem że 114 lat dożyje), Susie Gibson, Maria de Jesus (uważałem że miała potencjał na 116 lat i jej śmierć mnie trochę zaskoczyła), Germaine Degueldre (myślałem że pobije rekord długowieczności Belgii), Cora Hansen, Elizabeth Gauthier, Florence Green, Ethel Wood, Miriam Schmierer, Mississipi Winn, Kama Chinen i pewnie jeszcze kilka przypadków by się znalazło.

Offline

 

#7 2013-07-09 13:28:00

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Najbardziej niedoceniani i przeceniani przez nas superstulatkowie

James McCoubrey ale nie wiedziałem o jego chorobie.


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bmwpabianice.pun.pl www.farbapapaz-kolo.pun.pl www.sancygniow.pun.pl www.sesjeonline.pun.pl www.se-k800i.pun.pl