#1 2016-11-19 11:29:50

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

krionika

Specjalnie to zamieściłem w tym wątku, ponieważ zastanawia mnie to czy niektórzy ss nie są w ten sposób zamrażani, żeby później być nieśmiertelnym. Żeby uwiarygodnić moją tezę, to np. na początku XX wieku zatrzymanie akcji serca było uznawane za zgon, a dzisiaj są żyjący ludzie, którzy przeżyli chwilowe zatrzymanie akcji serca, a więc nie mam żadnych podstaw, żeby w to nie wierzyć, zwłaszcza, że nawet mój tata, który jest głęboko wierzący jak ja, twierdzi, że można zamrozić ciało w ekstremalnie niskiej temperaturze (wyczytałem w Internecie, że -196°C), a potem, gdy medycyna pójdzie do przodu, to przywróci te osoby do życia, a poza tym, zawsze można twierdzić, że Pan Bóg wie, że Ci ludzie zostaną wyleczeni, więc np. nie zabiera ich dusz do piekła/czyśćca/nieba, a tych ludzi, którzy według dzisiejszych kryteriów zostaną uznani za zmarłych, to np. On traktuje w ten sam sposób, jakby np. byli w śpiączce, skoro wie, że Ci ludzie nie umrą ot tak, a więc nie mam praktycznie od momentu wstawienia tego postu żadnych wątpliwości, że nie można z góry wykluczać, że wszyscy, którzy według dzisiejszych kryteriów zostali uznani za zmarłych, to muszą już przez nieskończenie długi czas być wyznaczeni w miejscach takich jak piekło, niebo lub czyściec, a później niebo, ponieważ medycyna ciągle nas pozytywnie zaskakuje.

Bardzo proszę o Waszą opinię na ten temat.

Offline

 

#2 2016-11-20 10:02:59

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: krionika

Sądzę, że gdyby któregoś ss poddano tej procedurze, to byłoby o tym głośno. Uważam, jednak że nie ma sensu stosować tego w przypadku ss, bo oni zbliżyli się do końca swojego życia, który i tak nastąpił później niż u większości ludzi. Ta dziewczyna, żyłaby normalnie jeszcze z kilkadziesiąt lat gdyby nie choroba, którą jest ciężko wyleczyć, więc w tym przypadku takie zamrażanie jest bardziej sensowne.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa08.pun.pl www.nlp-perswazja.pun.pl www.vhe.pun.pl www.husaria-allods.pun.pl www.tzzcz.pun.pl