#1 2015-10-15 18:53:46

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1827

Nie do wiary!!!

Niby jest dobrze rozwinięta technologia, a tu proszę. Dwie osoby z 1899, dwie osoby z 1900 i tylko jedna osoba z 1901, która nie jest w TOP10. Na dodatek się ilość ss z wielkim trudem się powiększa ze stopnia tragicznego, jak na 2015 rok, na minimalnie lepszy, ale wciąż bardzo zły, czyli jest w sumie 49 ss. No i jeszcze dopiero mi się przed chwilą przypomniało nie ma ss w wieku poniżej 111 lat 200 dni, a więc

Powiedzcie mi tak szczerze. Jak się wam chce tą długowiecznością interesować wiedząc, że z 1899 pozostały tylko dwie osoby - stabilna Susannah i Emma-okaz zdrowia, czyli osoby o nieprzeciętnie wytrzymałych organizmach i tylko się denerwować, czy dożyją x urodzin, x wieku i mało tego narażać się na żałobę porównywalną do śmierci prababć, które już były tak zniszczone, że już nie miały fizycznej możliwości żyć w naszym świecie. Pamiętam, jak było ze śmiercią Jiroemona. Przepraszam jeszcze raz za te wszystkie straszne rzeczy, które naopowiadałem o jego następcach, ale to wszystko była (jeszcze nie dawno tak myślałem) wina, że nie dożył wystarczającego wieku, ale teraz już wszystko rozumiem. To nie wygląd zewnętrzny decyduje o długości życia, tylko to, czy ulegnie chorobie, urazowi mechanicznemu i jakie ma możliwości jego organizm co jest spowodowane genami, czyli to, jak Stwórca skonstruował jego organizm pod względem genetycznym, czy ma predyspozycje do skrajnie długiego życia. Śmierć Jiroemona mnie załamała niemal bezpodstawnie, ponieważ on bardzo długo żył, tylko się uparłem, że pokona Besse, Ikai, ale prawda jest taka, że ciągle by było mi mało, ponieważ są osoby, co do których tak bardzo się przyzwyczaiłem, że po prostu nie chcę ich stracić, a wiecie co jest najgorsze?

Gdy ja powiedziałem byłej pani od WF-u (jeszcze byłem uczniem gimnazjum), że umarł Jiroemon, wyśmiała mnie czemu się w ogóle takimi rzeczami przejmuję.

Więc ciekawe, czemu wy się tym interesujecie, skoro:

1. Besse się nie odzywa od ponad roku.
2. Sami żeście mi opowiadali o przykrych reakcjach ludzi na widok jakieś ss.
3. Są tylko dwie osoby z lat 1800.
4. Interesowanie się ss powoduje, że się bardziej przejmujemy śmiercią 113-letniej i więcej zweryfikowanej zza życia ss, niż dalszej znajomej wam osoby w wieku 60-69 lat.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Jaki jest nr na grzybki na sf ? www.lool.pun.pl www.metin2rpg.pun.pl bożonarodzeniowe kolorowanka kody do gta 4 na czołgi