#1 2013-09-29 09:36:23

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Czy Imich będzie NMŚ?

Stawiam, że dostanie , ale jakiś czas później mu odbiorą z powodu Washingtona Wasleya, Józefa Kowalskiego lub jeszcze kogoś nowego.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#2 2013-09-29 09:39:09

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Ostatnio z mężczyzn ten tytuł otrzymał Jiroemon Kimura, ale chyba szybko nikt nie otrzyma. Imich ma na to 9% szans.

Offline

 

#3 2013-09-29 11:06:54

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Ja nie chcę zapeszyć.
Po prostu trzymam za niego kciuki.
Jeszcze możemy się doczekać Polaka NŻM.
Trzymajcie za niego kciuki.
Ale to byłoby piękne.


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

#4 2013-09-29 20:07:34

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Tak, ale ja jestem przekonany, że żyje jakiś mężczyzna ur. czerwiec-grudzień 1902, ale jak na złość nie chcą takiego nawet badać

Offline

 

#5 2013-09-30 08:45:58

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

A ja jestem przekonany, że żyje jeszcze jakiś mężczyzna ur. listopad 1899 - grudzień 1901.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#6 2013-09-30 16:37:57

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Tyle, że z tego co ty Besse mówisz, to poza Kowalskim nikogo nie ma ur. w tych czasach i trzeba się z tym pogodzić, a co do czerwiec-grudzień 1902, to jestem przekonany, że to są chociażby José de Sousa Machado i Djafar Behbahanian, chociaż co do tego drugiego to ja jestem prawie że pewien. Jeszcze bym rozważył Charalamposa Mitsoglou, ale niestety problem jest taki, że Arturo Licata został oficjalnie uznany za NŻM i tylko dlatego mam wątpliwości co do Charalamposa, a co do Djafara to też mam jakieś wątpliwości, ale co do jego wieku, to ja jestem bardziej pewien, a swoją drogą, to coś mi się wydaje, że to jest niemożliwe, żeby ten oszust Wesley był starszy od Imicha, ale jeśli już nawet jest, to ja jestem przekonany, że Licata jest już NŻM, a na 2. miejscu jest albo Djafar, albo jakiś Amerykanin, o którym jak na złość nic nie wiadomo, bo to jest tak; Imich jest jeszcze za młody, by być na 2. miejscu, Wesley jest oszustem, którego mają jeszcze czelność badać jakieś łatwowierne typki z GRG, a Licata został oficjalnie uznany za NŻM, czyli musi żyć jakiś Amerykanin urodzony w czerwcu-grudniu 1902, albo na 2. miejscu jest Djafar, ponieważ jakoś mi się w to nie chce wierzyć, żeby nie żył żaden mężczyzna ur. czerwiec-grudzień 1902!!! Aż tak źle to chyba nie jest. Skoro Jiroemon żył 116 lat, teraz NŻM jest Licata, to prawie na pewno żyje jakiś mężczyzna ur. czerwiec-grudzień 1902, a realnie myśląc, to stawiam na grudzień 1902!!!

Offline

 

#7 2013-09-30 16:58:05

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4726
Wiek: 24

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Wiek Djafara Behbahaniana oraz Charalamposa Mitsoglou, a zwłaszcza tego pierwszego uważam na 99% za fałszywy. Nie wiem, co ty Rudi masz do Wesleya, jak dla mnie jego wiek jest 100 razy bardziej wiarygodny od wymienionych wcześniej typków. Mężczyzny ur. przed 1900 raczej już nie ma. Chyba, że jest to mieszkaniec Chin, lub Ameryki Południowej, to może jeszcze są jakieś szanse.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#8 2014-03-15 09:13:13

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Myślę, że Arturo ma jeszcze dużo sił, mimo tej choroby która przeszedł zaraz po urodzinach, Alexander prawdopodobnie się nie doczeka.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#9 2014-03-15 09:36:09

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4726
Wiek: 24

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Też mi się wydaje, że nie zostanie, tytuł po Arturo przejmie prawdopodobnie Yasutaro Koide. Wesley pewnie jest młodszy, a Alexander i Sakari wyglądają już na zmęczonych.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#10 2014-04-25 19:39:25

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Alexander niby się doczekał, ale trzeba czekać na ostateczny werdykt GRG i GWR.  Znacie jakichś mężczyzn którzy są teoretycznie starsi niż Alexander i ich wiek jest prawdopodobny?


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#11 2014-04-25 22:32:23

jakubw

Niemowlę

Zarejestrowany: 2013-12-08
Posty: 31

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Nie "niby się doczekał", tylko po prostu się doczekał. Nie ma w tej chwili żadnego wiarygodnego, badanego przypadku mężczyzny teoretycznie starszego niż Imich (na liście pending z teoretycznie starszych jest tylko Wesley, ale, jak już napisałem w innym wątku, został on tam umieszczony na podstawie jednoznacznie błędnej identyfikacji z podobnie nazywającą się osobą znalezioną w starych dokumentach cenzusowych, natomiast późniejsze cenzusy wskazują już na to, że jest rok lub dwa lata młodszy, co czyni go na tyle niewiarygodnym, że Robert Young wprost powiedział, że prawdopodobnie usuną go z listy pending). Nie oczekuj żadnego "oficjalnego namaszczenia" - Imich jest już dawno zweryfikowany, więc po śmierci Licaty automatycznie stał się NŻM i jest jako taki uznany. Oczywiście, że zawsze może pojawić się jakiś nowy czarny koń, ale to może zdarzyć się zawsze, a mimo tego nie twierdzimy, że w związku z tym każdy kolejny NŻM jest wyłącznie "hipotetyczny" albo "tymczasowy", bo to byłoby pozbawione jakiegokolwiek sensu. Nie szukaj dziury w całym.

Offline

 

#12 2014-04-26 07:28:57

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

jakubw napisał:

Nie "niby się doczekał", tylko po prostu się doczekał. Nie ma w tej chwili żadnego wiarygodnego, badanego przypadku mężczyzny teoretycznie starszego niż Imich (na liście pending z teoretycznie starszych jest tylko Wesley, ale, jak już napisałem w innym wątku, został on tam umieszczony na podstawie jednoznacznie błędnej identyfikacji z podobnie nazywającą się osobą znalezioną w starych dokumentach cenzusowych, natomiast późniejsze cenzusy wskazują już na to, że jest rok lub dwa lata młodszy, co czyni go na tyle niewiarygodnym, że Robert Young wprost powiedział, że prawdopodobnie usuną go z listy pending). Nie oczekuj żadnego "oficjalnego namaszczenia" - Imich jest już dawno zweryfikowany, więc po śmierci Licaty automatycznie stał się NŻM i jest jako taki uznany. Oczywiście, że zawsze może pojawić się jakiś nowy czarny koń, ale to może zdarzyć się zawsze, a mimo tego nie twierdzimy, że w związku z tym każdy kolejny NŻM jest wyłącznie "hipotetyczny" albo "tymczasowy", bo to byłoby pozbawione jakiegokolwiek sensu. Nie szukaj dziury w całym.

Zgadzam się. Ten kto jest najstarszym mężczyzną zweryfikowanym jest automatycznie NŻM. To prawda, zawsze można zweryfikować kogoś starszego. Arturo Licata latem 2013 już był na krótko nzm ale udokumentowano starszego Sancheza. W obecnym przypadku jednak, nie ma nikogo starszego o kim wiedzielibyśmy lub ten ktoś bylby wiarygodny lub możliwy do weryfikacji. GWR teraz może uznać Alexandra jako nzm. Ale nawet GWR może działać wstecz. Tyle że po prostu nie ma nikogo innego starszego.

Alexander Imich jest NZM!!
Besse, już możesz się cieszyć! Na świecie wszyscy uznają nowego nzm z Polski! Ty, jako Polak, nie możesz się od tego wyłamać. Nie ma takiej opcji. Alexander spędził w Polsce więcej czasu niż ty i ja mamy lat razem wzięci.


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

#13 2014-04-26 08:05:29

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Ale jak nic jest szczęściarzem , bo nie dość, że trafił na słabych poprzedników , to jeszcze jest tylko jeden dzień, ale dający mu jednak pierwszeństwo młodszy od Sakarego Momoi.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#14 2014-04-26 09:50:03

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Czy Imich będzie NMŚ?

Besse1896 napisał:

Ale jak nic jest szczęściarzem , bo nie dość, że trafił na słabych poprzedników , to jeszcze jest tylko jeden dzień, ale dający mu jednak pierwszeństwo młodszy od Sakarego Momoi.

Powiem więcej. Gdy Aleksander urodził się 4 lutego 1903 w Japonii mógł już być 5 luty.

Polska leży w strefie czasowej oddalonej o 1 godzinę na wschód od Greenwich. (czas środkowoeuropejski)
Japonia leży w strefie czasowej oddalonej o 9 godzin na wschód od Greenwich.

Oznacza to, że w Japonii jest zawsze pora o 8 godzin późniejsza niż w Polsce.

Tak więc GDYBY Aleksander Imich urodził się w Polsce powiedzmy np. o 8 wieczorem, a Sakari Momoi w Japonii urodził się maksymalnie o 4 nad ranem to...
Sakari Momoi urodziłby się chronologicznie wcześniej niż Alexander Imich i to Sakari Momoi byłby NŻM(!)

Tak więc potrzeba było dokładnej daty urodzin obu co do godziny by tę niepewność wykluczyć.

Na szczęście... znam dokładną godzinę urodzenia Aleksandra. To było przed południem. W Japonii o tej porze był już wieczór dnia 4 lutego 1903.
Tak więc nie ma wątpliwości.

Dr. Alexander Imich jest NŻM

Niesamowite, że o starszeństwie tych dwóch 111-letnich panów najprawdopodobniej zadecydowało wręcz kilka (naście) godzin!


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tenis.pun.pl www.mkontakt.pun.pl www.shinobidezain.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.akwalomza.pun.pl