#1 2014-03-30 09:50:37

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Stwierdziłem, że Misao ma duże szanse jakieś 40-60% że dożyje 117. urodzin.  Jest w lepszym stanie niż Jiroemon , dużo lepszym, a teraz zbliżają się przyjazne wiosenne i ciepłe dla ss miesiące, które nie powinny jej zaszkodzić.  Co prawda czeka ją jeszcze zima przed urodzinami, ale już w sierpniu będzie poziom Tane Ikai. uważam, że dożyje 117. urodzin , a przynajmniej zbliży się do nich na jakiś miesiąc , może dwa.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#2 2014-03-30 19:37:47

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Wg mnie to Misao ma bardzo duże szanse na pokonanie Tane Ikai i tak prawdę mówiąc, gdy będzie ona o 1 dzień młodsza od Jiroemona, to wtedy wejdę na forum i przestanę wchodzić na nie na jakiś, ponieważ ja ostatnio zauważyłem, że się już gubię w tych wszystkich ss, jest więcej badanych ss, niż zweryfikowanych i jest tych badanych ss tak dużo, że ja już powoli utwierdzam się w przekonaniu, że ja "przegrywam" z tym zainteresowaniem w sensie, że nie potrafię ich wszystkich zapamiętać, podczas, gdy w listopadzie 2012 je wszystkie pamiętałem, więc szukam jakiegokolwiek pretekstu, by nie musieć już tu więcej przebywać, min. być na forum, zamiast się uczyć i zdobywać porządne oceny, po prostu chcę się uczyć, a nie przebywać na tym forum, podczas, gdy i tak już raczej nie zapamiętam tych wszystkich ss, ostatnio zawaliłem naukę przez ss, więc postawiłem sobie ultimatum. Jeśli jakakolwiek ss, a tym bardziej Misao będzie mieć 116 lat 53 dni, czyli będzie o 1 dzień młodsza od Jiroemona, to kończę tą przygodę z tym forum, bo przez tych ss zawalam naukę, a gdy kiedyś mnie nie było na forum tylko 4 dni, bo byłem nad jeziorem, to przybyła monstrualna ilość nowych wiadomości na forum i całą godzinę je czytałem, a gdy kilkanaście dni wcześniej wróciłem z 8-dniowego pobytu nad morzem, to mnie się odechciało czytać, bo było tego wszystkiego tak dużo, że zanim bym to wszystko przeczytał, to i tak by mnie któryś z rodziców wygonił z kompa, więc cały czas usiłuję znaleźć jakiś niezbity dowód na to, że internet mi jest do życia nie potrzebny, więc czekam z niecierpliwością, aż Misao będzie o 1 dzień młodsza od Jiroemona i będzie dzieliło tylko kilka minut, żeby w japońskim czasie była już północ 28 kwietnia 2014 i wreszcie będę mógł się czuć, jak normalny człowiek, a nie jak ktoś, kto się bez przerwy o każdego martwi i przez tą "troskę" o taką jedną koleżankę miałem dostałem w szkole upomnienie, więc jeśli tylko daj Boże Misao dożyje 27 kwietnia 2014, to spróbuję zakończyć okres swojego życia, w którym nadmiernie się martwiłem o każdego i będę się przede wszystkim więcej uczyć, a na koniec dodam, że co do pytania czy Misao pójdzie w ślady Meilleur i Hannah, to powiem, że po jej ostatnich urodzinach, to ciężko przewidzieć. Jiroemona pokona, Besse też, Bolden też, Ikai prawie na pewno też, Capovillę chyba tak, 117. urodzin dożyje na 60%, a Meilleur i Hannah to ona pokona na 14%.

Offline

 

#3 2014-03-31 08:22:11

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Powodzenia! 😉


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

#4 2014-04-02 00:38:59

 Karakurt

Dorosły

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 918
Wiek: 28

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Rudi masz rację też uważam że byłoby głupie zawalać szkołę przez ss bo nauka się Tobie jeszcze bardzo w życiu przyda natomiast z drugiej strony też po co rezygnować z swojego hobby, zainteresowania całkowicie ? Możesz po prostu ograniczyć swoje zainteresowanie do kilku najsilniejszych czy wybranych ss. Superstulatków jest coraz więcej i nie oszukujmy się w końcu dojdzie do sytuacji że nie będzie fizyczną możliwością ich wszystkich znać. Ja z powodu braku czasu pilnie śledzę naszą 70 zweryfikowanych i jeszcze kilku ciekawszych innych długowiecznych ale zaniedbuję większość 105-108 latków, tych z Polski chociażby. W życiu wiele rzeczy można pogodzić, najgorsze jest popadanie w skrajności Co do Misao uważam że będzie trudno jej osiągnąć poziom Marii Louise-Meilleur czy Lucy Hannah ponieważ musiałaby przeżyć jeszcze jedną zimę. Natomiast myślę że z łatwością upora się z Jiroemonem, Besse, Elizabeth i przede wszystkim mam nadzieję z Tane

Offline

 

#5 2014-04-02 12:32:39

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Więc właśnie, bardzo chciałbym, żeby Misao pokonała Tane Ikai, z tą różnicą, że 27 kwietnia 2014 zrywam kontakt z wami i to nie dlatego, że nie lubię ss, ale dlatego, że już w swojej głowie ustaliłem plan przemiany z człowieka uzależnionego od Facebooka, ss, programów typu trudne sprawy i nadmiernej troski o kogo popadnie na człowieka, który uczy się, ogląda filmy naukowo-przyrodnicze, chodzi na spacery, ćwiczy różne sporty będąc uwolnionym od największej zmory mojego pokolenia (internet), jak jest ładna pogoda, to zamiast rozpaczać, że nie poleżę u dziadka, to nauczyć się cieszyć z przebywania na dworze i przede wszystkim co jest dla mnie najważniejsze, to nie patrzeć na swoją prababcię (ur. 2 czerwca 1922), jak na ss, który może w ciągu jednej nocy stać się z radosnej babki na wykończoną babcię, tylko jak na babcię, z którą jak będzie wszystko dobrze i będę przy niej 10 minut, to czuć się człowiekiem szczęśliwym, że ma fajną babcię, a nie tak jak jeszcze do tej pory patrzę, że "patrzy w przyszłość", zamiast cieszyć się z teraźniejszości, a śmierć Misao przed godziną 16:00 27 kwietnia 2014 mógłby nieco zniszczyć ten mój plan. Po prostu ja cały czas czekam na jakieś wydarzenie przeciwko któremuś z moich ulubionych, zmarłych ss, tak jak zbliżenie się Misao do wieku Jiroemona, żeby się odciąć od ss i przede wszystkim, czego ja zapomniałem dodać, to nie patrzeć na kolegów i koleżanki, jak na ss, których za kilka dni mogę stracić, tylko jak na radosnych, pełnych życia przyjaciół.

Offline

 

#6 2014-04-02 17:33:07

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Wyjść na dwór i poćwiczyć różne sporty to jest dobry pomysł.


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

#7 2014-04-06 17:05:03

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

Ostatnio miałem 2 z maty, najeżdżacie na kolejnego użytkownika, więc nie będę czekał na 27 kwietnia 2014, chyba już teraz odchodzę 6 kwietnia 2014 o 17:04.

Offline

 

#8 2014-04-06 17:06:59

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Czy Misao pójdzie w ślady Marie Louisse Meilleur i Lucy Hannah ?

To znaczy, nie o 17:04, tylko 6 kwietnia 2014 o 17:06. Dziękuję za współpracę

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapt.pun.pl www.tenis.pun.pl www.bmx-all-what-i-want.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.mkontakt.pun.pl