#16 2013-02-23 10:31:49

 Rudi57

Emeryt

Zarejestrowany: 2013-02-15
Posty: 1862

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Najbardziej mi zależy na tym, żeby Jiroemon przeżył: Misawo, James Sisnett i Józefa Kowalskiego, ponieważ:
1. Misawo - po prostu myślałem, że ona jest tylko minimalnie silniejsza od Kame Nakamury i że ktoś inny z 1898 pokona jej wiek, ale że Mamie Rearden zniszczyła sprawę tą swoją przedwczesną śmiercią, to myślałem, że chociaż Hatsue da radę, ale niestety Hatsue nas również zawiodła, także może to trochę dziwnie zabrzmi, ale moim zdaniem, to Misawo już zbyt wiele osób przeżyła, a że jedyny starszy od niej jest Jiroemon, no to niech chociaż on się jej nie da, ponieważ ja nie uważam Misawo za kogoś na miarę Besse Cooper, czy Marię Capovillę, żeby mogła zabrać tytuł NŻC Jiroemonowi, który jest być może nawet i trochę od Besse silniejszy. Ja uważam, że Misawo jest tylko trochę silniejsza od Kame Nakamury i że Jiroemon powinien ją przeżyć i tym samym nie dopuścić jej do tytułu NŻC.
2. Kowalski i Sisnett - Nigdy nie przepadałem za rocznikiem 1900, już pisałem z jakich powodów, dlatego też niech Jiroemon ich przeżyje i tytuł NŻM otrzyma ktoś z 1901, lub młodszy.

PS. Ja Jamesa Sisnetta lubię, więc jak coś o nim złego napisałem, to nie dlatego, że go nie lubię, ale dlatego, że w ogóle nienawidzę rocznika 1900, ponieważ chciałbym, żeby w dniu śmierci Jiroemona, była większa sensacja typu "zmarł ostatni mężczyzna urodzony w XIX wieku", a nie samych lat 1800.

Offline

 

#17 2013-02-25 17:00:44

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Besse1896 napisał:

Widzisz? Cyrk. I jak tu lubić Japonię? Jiroemon i Misawo już nie uratują jej honoru.  Niech zyją amerykańscy ss!

A właśnie, że niech żyją japońscy ss. Effie Mae Caffee, spójrz na nią. Byłeś naiwny jak dziecko sądząc, że tak szybko otrzymamy drugą Besse. Ona była typowym typem 2 (słabi w środku, dobrze prezentujący się na zewnątrz). Trzeba mieć dobre oko, a czasem nawet i to nie wystarczy by rozpoznać potencjalny przyszły typ 6.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#18 2013-02-25 17:06:12

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Ja już nic nie rozumiem. W takim przypadku nawet ja dziś mogę nagle umrzeć.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#19 2013-02-25 17:13:38

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Ty nie umrzesz, bo jesteś jeszcze młody, ale ona miała 111 lat, a w takim wieku to można w każdej chwili praktycznie umrzeć i wcale nie trzeba wyglądać umierająco. To nie pierwszy taki przypadek i nie ostatni. A Marii Redaelli-Granoli jestem pewien, bo widzę, że w niej tą siłę, którą posiadała również Besse.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#20 2013-02-28 22:08:16

 Karakurt

Dorosły

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 918
Wiek: 28

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Ostatnią żyjącą osobą z obecnej listy będzie i tu kompletny strzał Arturo Licata chociaż to że jest mężczyzną zmniejsza jego szanse teoretycznie, ogólnie wśród najmłodszych ss na liście nie widzę jakiś super-silnych ss więc może będzie to ktoś z środka tabeli

Offline

 

#21 2013-06-11 17:05:39

 Waenzeslaus

Stulatek

47793472
Zarejestrowany: 2013-04-21
Posty: 3796

Re: Kto będzie ostatnim żyjącym ss z obecnej listy i kiedy umrze?

Kiyoko Ishiguro ur. 1901

Japonka


Kontakt: superstulatek110@interia.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ecola.pun.pl www.pawecik.pun.pl www.nightmarewarriorsforum.pun.pl www.bakugan.pun.pl www.enaruto.pun.pl