#1 2013-02-05 21:57:10

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Najstarsza żyjąca kobieta - kierowca

Amerykanka, Edythe Kirchmaier odnowiła prawo jazdy w przeddzień swych 105. urodzin i jest tym samym najstarszą żyjącą kobietą - kierowcą na świecie. Słyszałem o niej w radiu. Poniżej zamieszczam ciekawy artykuł, są tam zdjęcia jak była młodsza.
http://www.dailymail.co.uk/news/article … z2K3nLE4GA

Polski artykuł.
http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/1 … omosc.html


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#2 2013-02-06 18:35:27

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Najstarsza żyjąca kobieta - kierowca

Ciekawe. Ja chyba nigdy nie zrobię prawo jazdy.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#3 2013-02-06 18:57:40

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: Najstarsza żyjąca kobieta - kierowca

Dlaczego?


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

 

#4 2013-02-06 19:03:05

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: Najstarsza żyjąca kobieta - kierowca

Bo:

- teraz utrudnili poziom
- nie jest mi potrzebne, jeśli trzeba będzie gdzieś daleko pojechać to wezmę autobus, więcej ruchu- więcej zdrowia.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

 

#5 2013-02-11 11:21:35

 Karakurt

Dorosły

Zarejestrowany: 2012-05-11
Posty: 918
Wiek: 28

Re: Najstarsza żyjąca kobieta - kierowca

Oczywiście że można bez samochodu żyć. ale jest to czasem lekkie utrudnienie chociaż jak wiemy dla chcącego nic trudnego. Ja kiedyś miałem samochód, teraz nie mam i muszę przyznać że w niektórych sytuacjach trochę mi ciężko. A co do egzaminów, uważam że teraz trochę przesadzają z ich trudnością, rozumiem że jazda samochodem musi być opanowana dobrze, bo z tym nie ma żartów ale na egzaminach często dochodzi olbrzymi stres i nawet dobrzy kierowcy nie dają rady ich zdać, więc po co je jeszcze utrudniać, ale wiadomo jak to w Polsce, kasa musi się zgadzać, każdy oblany to  dodatkowy pieniądz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpgkk.pun.pl www.speedfire.pun.pl www.bloodman.pun.pl www.csliga.pun.pl www.jdyt2.pun.pl