#1 2012-08-07 19:13:12

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

James McCoubrey

Czy tylko on z 4 mężczyzn jest w stanie chodzić, czy też nie?

Jak jest z Arturo Licatą i Cornelisem Geurtzem?


Kiedy moja babcia zobaczyła zdjęcie Cornelisa Geurtza powiedziała: O całkiem przystojny.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

#2 2012-08-07 19:20:30

rudi57

Gość

Re: James McCoubrey

Widziałem przed chwilą zdjęcie Cornelisa Geurtza i moim zdaniem tak się dobrze trzyma jak na ss, że wolałbym żeby został w końcu zweryfikowany i daję mu 116 lat i 220-250 dni, podczas gdy Arturo Licata tylko pozornie wygląda dobrze, a tak naprawdę nie dożyje 115. urodzin!!!

#3 2012-08-07 19:24:39

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: James McCoubrey

Cornelis Geurtz 116??? Chyba żartujesz. Nie mam nawet pewności czy dożyje 111. urodzin, a co dopiero 116... Które jego zdjęcie twoja babcia widziała, Gedackcie?


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

#4 2012-08-07 19:43:16

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: James McCoubrey

To:

http://i421.photobucket.com/albums/pp295/Sipkeb/1902Geurtz110.jpg


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

#5 2012-08-07 20:05:18

rudi57

Gość

Re: James McCoubrey

Michelangelo napisał:

Cornelis Geurtz 116??? Chyba żartujesz. Nie mam nawet pewności czy dożyje 111. urodzin, a co dopiero 116... Które jego zdjęcie twoja babcia widziała, Gedackcie?

Słuchaj Michale, jeśli to jest ten gościu:
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRT33YL1eALkH739c_vxWHoIMbay_aVwuoEAHeeQMLQr4CwCrVXVg
to kur**, nie chcę wyjść na gerontofila, ale on zbyt dobrze wygląda żeby umierać w ciągu najbliższych 5 lat, więc może z tymi 116 latami przesadziłem, ale 115 lat to on musi dożyć gdyż on jest bardzo ładny jak na 110-letniego dziadka który gdyby był przeciętny z wyglądu to by wyglądał jak Józef Kowalski, więc gdyby tego gościa zamieścić w tłumie 100 ludzi gdzie 99 z nich by obchodziło tego dnia 80. urodziny, a on jeden 110. urodziny to on by wcale nie wyglądał na starszego od nich!!!
Mam tylko nadzieję że w momencie śmierci Józefa Kowalskiego to on jeszcze będzie żył bo osiągnięcie większego wieku niż Józef Kowalski gdy umrze będzie zbyt trudne, chociaż powtarzam po raz kolejny że ten gościu jest zbyt ładny by umierać w ciągu najbliższych 5 lat, ponieważ chciałbym zobaczyć jak się on starzeje i jak długo on będzie "pięknym staruszkiem", a nie starszym i wykończonym dziadkiem jak Józef Kowalski!!!

PS. Po Jiroemonie Kimurze tytuł NŻM powinien mieć moim zdaniem Cornelis Geurtz ponieważ:

James Sisnett jest zwykłym murzynem z obwisłą wargą, a nie starszym pomarszczonym ss, który już od dawna powinien mieć tytuł NŻM
Francisco Fernandez się już prawdopodobnie wykończy, tak samo jak Jan Goossenaerts, Giovanni Ligato i Giuseppe Mirabella, z tą różnicą że 7-12 miesięcy później, więc niech tak pozostanie jak ja napisałem!!!
James McCoubrey - jak patrzę na jego zdjęcia to zaczynam się tak dziwnie czuć, oglądanie jego zdjęć ma zły wpływ na mnie więc jakby to on został NŻM po Jiroemonie Kimurze, to na pewno bym się nie czuł zadowolony, ale no cóż, lepiej niech on zostanie NŻM, niż Józef Kowalski, James Sisnett, lub Francisco Fernandez, który już się powinien wykończyć w ciągu 2-7 miesięcy!!!
Arturo Licata - problem dotyczy jego prawdziwej daty urodzenia i tego że niewiele o nim wiadomo (brak wieści ze 110. urodzin), więc nie byłbym zadowolony gdyby to on został NŻM!!!
Cornelis Geurtz - miły z wyglądu staruszek, wygląda na max. 97 lat i godny następca Jiroemona Kimury, więc Cornelis Geurtz górą!!!

#6 2012-08-07 21:09:39

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: James McCoubrey

Nie wygląda najgorzej na tym zdjęciu, ale widać, że jest już chudy i mocno pomarszczony. Nie gniewaj się rudi, ale nie daję mu więcej niż 111 lat. No może, gdyby okazało się, że to typ 3 to może by dociągnął to tych 112-113, ale wątpię. To, że ktoś jest ładny nie oznacza, że będzie żył nie wiadomo jak długo. Spójrz na Józefa Kowalskiego, wygląda niemalże tragicznie, ale wciąż żyje i żyje, bo jest to prawdopodobnie typ 3. Cornelis moim zdaniem to typ 1 lub 2. Teraz wygląda jeszcze w miarę dobrze, ale szybko się wypali.

Cornelis nie wyglądałby na starszego od 80-latka? No cóż, zdarzają się 80-latkowie, którzy wyglądają już bardzo źle, nawet gorzej niż niejeden 110-latek, ale on wygląda akurat na swój wiek, nie dałbym mu mniej niż 100 lat.

Co to znaczy, że "James Sisnett jest zwykłym murzynem z obwisłą wargą". Kolejny rasista?

Zgodzę się tylko, że przeżyje najprawdopodobniej Francisco Fernandeza, być może też Jiroemona Kimurę, Carla Bernera i Jamesa Sisnetta. Jednak tytułu NŻM nie zdobędzie bo będą wówczas żyli silniejsi Arturo Licata i James McCoubrey.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

#7 2012-08-08 14:48:09

 Ok1997

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 690
Wiek: 16

Re: James McCoubrey

Popieram Rudiego co do Sisnetta !

Offline

#8 2012-08-08 14:50:46

 Ok1997

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 690
Wiek: 16

Re: James McCoubrey

A co do Cornelisa. Pewnie dożyje 111,5-112. Więcej raczej nie.

Offline

#9 2012-08-08 15:10:39

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: James McCoubrey

"James Sisnett jest zwykłym murzynem z obwisłą wargą, a nie starszym pomarszczonym ss, który już od dawna powinien mieć tytuł NŻM" - Czyli uważasz, że Jiroemon, Sisnett, Fernandez, McCoubrey, Berner, Licata powinni już nie żyć, bo tytuł należy się Cornelisowi Geurtzowi??? Który i tak pewnie w świecie ss nie zwojuje więcej niż taki James Sisnett czy Francisco Fernandez.

James Sisnett może nie jest moim ulubionym mężczyzną ss (lubię go głównie za to, że jest pierwszym ss z Barbadosu), ale życzę mu by żył jak najdłużej. Nie przeszkadza mi to, że jest "zwykłym murzynem z obwisłą wargą" jak to ty nazwałeś.

Rudi, dlaczego tak nie lubisz Jamesa McCoubreya? Wygląda na sympatycznego dziadka, i to on, a nie Cornelis Geurtz wyglada na nie więcej niż 80 lat.

Zgodzę się, że Arturo Licata jest trochę tajemniczy. Nie mniej jednak byłbym zadowolony gdyby to on w przyszłości objął tytuł NŻM, ponieważ nigdy jeszcze odkąd interesuję się ss nie został nim Europejczyk.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

#10 2012-08-08 15:15:24

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: James McCoubrey

Wara od Sisnetta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

#11 2012-08-08 17:14:23

 Ok1997

Zbanowany

Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 690
Wiek: 16

Re: James McCoubrey

Sisnett jest głupi. Greutz, Berner. McCoubrey, Fernandez górą !!!

Offline

#12 2012-08-08 17:48:56

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: James McCoubrey

Dlaczego uważasz, że Sisnett jest głupi? Przecież nawet go nie znasz .


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

#13 2012-08-08 18:59:09

 Gedackt

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 5898
Wiek: 116

Re: James McCoubrey

ok1997 napisał:

Sisnett jest głupi. Greutz, Berner. McCoubrey, Fernandez górą !!!

To straszne, że czujesz nienawiść do ludzi, którzy są innej rasy czy orientacji seksualnej.

James Sisnett ma w sobie coś bardzo magicznego i za to go uwielbiam.


Bądź aktywny, nie jedz za dużo i bądź dobry dla innych ludzi - Jeżeli będziesz zdrowy, wszystko będzie możliwe

                                                                                                                                    Walter Breuning

Offline

#14 2012-08-08 20:34:20

rudi57

Gość

Re: James McCoubrey

Michelangelo napisał:

"James Sisnett jest zwykłym murzynem z obwisłą wargą, a nie starszym pomarszczonym ss, który już od dawna powinien mieć tytuł NŻM" - Czyli uważasz, że Jiroemon, Sisnett, Fernandez, McCoubrey, Berner, Licata powinni już nie żyć, bo tytuł należy się Cornelisowi Geurtzowi??? Który i tak pewnie w świecie ss nie zwojuje więcej niż taki James Sisnett czy Francisco Fernandez.

James Sisnett może nie jest moim ulubionym mężczyzną ss (lubię go głównie za to, że jest pierwszym ss z Barbadosu), ale życzę mu by żył jak najdłużej. Nie przeszkadza mi to, że jest "zwykłym murzynem z obwisłą wargą" jak to ty nazwałeś.

Rudi, dlaczego tak nie lubisz Jamesa McCoubreya? Wygląda na sympatycznego dziadka, i to on, a nie Cornelis Geurtz wyglada na nie więcej niż 80 lat.

1. Jiroemon Kimura niech żyje jak najdłużej, ale nawet jeśli Jiroemon Kimura pokona del Toro, Mortensena, Barnes, dożyje 116. urodzin, pokona Hongo, White, Bolden, Ikai, Capovillę i dożyje nawet powiedzmy tych 117 lat i 100 dni, to i tak go w ciągu 2 lat pożegnamy, niestety.
2. Skoro Walter Breuning przeżył rocznik 1898 i 1899, to Jiroemon Kimura który przeżył Shelbego Harrisa, powinien równie dobrze z łatwością pokonać Jamesa Sisnetta!!!
3. Francisco Fernandez już moim zdaniem się już bardzo wypalił także nie zdziwmy się jeśli on umrze w tym samym roku co Giovanni Ligato, Jan Gossenaerts, Giuseppe Mirabella, czy ten przedwcześnie zmarły Shelby Harris!!!
4. James McCoubrey to kolejny James i to tym razem nie tak silny jak Sisnett, tak mi się wydaje, nie wiem czemu, ale nawet jeśli on by dożył 116 lat to Bóg wie czy on by chciał być ogłaszany w mediach, tak jak był ogłaszany na przykład Walter Breuning, czy Jiroemon Kimura i co gorsza, prawdopodobnie by nie zdobył takiej sławy jak Walter Breuning, czy Christian Mortensen, czy nawet Jiroemon Kimura i on nie wydaje mi się być odpowiedniej urody żebym myślał z ciekawością jak będzie on wyglądał w wieku 115, czy 116 lat!!!
5. Carl Berner już taki lichy, zwykły i jest on moim zdaniem przeciętnej mocy jak na kogoś kto osiągnął 110 lat i sami mówiliście mi moi drodzy że on wiele nie zwojuje, więc o co w tym wszystkim chodzi???
6. Co z tego że Arturo Licata dożyje tych 115. urodzin, jak nie będzie wiadomo czy złożyć wtedy życzenia 28 kwietnia 2017, czy 2 maja 2017!!!
7. Na początku nie lubiłem Cornelisa Geurtza za to że był "najstarszym człowiekiem który jest młodszy od Arturo Licaty", który nie dość że mężczyzna, to pewnie by tylko czekał aż Arturo Licata umrze i tym samym Cornelis Geurtz wejdzie w miejsce Arturo Licaty, ale gdy zobaczyłem zdjęcie Cornelisa Geurtza, to zmieniłem zdanie i stwierdziłem, że Cornelis Geurtz, mimo że starszy i pomarszczony, który wygląda na swoje lata, to stwierdziłem że Cornelis Geurtz jest zbyt ładny by umierać przed przynajmniej 114. urodzinami tak delikatnie licząc i obecnie jestem za tym żeby Cornelis Geurtz, przeżył przynajmniej Sisnetta i Fernandeza, a najlepiej wszystkich starszych mężczyzn od niego, choćby powiedzmy 2 dni przed swoją śmiercią!!!
8. James McCoubrey wygląda na typowego dziadka, a Cornelis Geurtz, wygląda na męską Miss 110-latków!!!

Mam nadzieję że wytłumaczyłem o co w tym wszystkim chodzi.

#15 2012-08-08 20:47:49

 Mike Imich

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 4727
Wiek: 24

Re: James McCoubrey

rudi57 napisał:

8. James McCoubrey wygląda na typowego dziadka, a Cornelis Geurtz, wygląda na męską Miss 110-latków!!!

Chyba na Mistera.

Mam nadzieję, że wyjaśnią sprawę z datą urodzenia Arturo Licaty. Lubię go także ze względu na ładne imię i nazwisko.


Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.
Józef Piłsudski

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nightmare-ots.pun.pl www.futuramu.pun.pl www.shakesandfidget.pun.pl www.clubpenguin.pun.pl www.somethingaboutdance.pun.pl